sobota 1. dubna 2017

Z rekonstrukce
 
V únoru jsem se byla poprvé od léta podívat na náš byt. Původně jsme doufali, že nějaké práce začnou už v září, ale nakonec to bylo až v prosinci. Byt je teď v tom stavu, kdy vše vypadá mnohem hůř, než když se koupil :)
 
Ale už jsme doufám v té fázi, kdy se vše jenom nerozebírá, ale pomalu zase dává dohromady.
 
Nová elektrika je téměř hotová:
 
 
Nové stropy jsme původně neplánovali, ale byly nám spolu se stropní izolací doporučeny, jelikož je nad námi půda a v 60. letech se na ztráty tepla moc nemyslelo. S novými stropy jsme ovšem měli možnost dát na chodbu, do koupelny a do kuchyňky bodová světla a nechat udělat vývod na lustr nad jídelním stolem, spíš tedy asi stolečkem (teď jen doufám, že ho na plánované místo dáme):
 


Koupelna se už rýsuje:
 

 
Jinak, co se týče černé nepraktické podlahy jsem nepoučitelná :)) Doma jí máme v kuchyni a v koupelně, vím jak špatně se udržuje čistá, ALE když mně se ta černá podlaha tak líbí. V bytě ji budeme mít v koupelně, na záchodě a na chodbičce. Snad toho nebudu litovat.
 


Kovové zárubně dveří jsou vyříznuté:
 


 V kuchyňce jsou připravené odpady a přívody na pračku a myčku::
 


Nové omítky jsou už téměř všude, ještě se musí udělat v (budoucí) ložnici:
 
 
Ale samozřejmě je toho ještě spousta, co se musí v této "špinavé" stavební fázi udělat: nové topení, srovnání podlahy, nový záchod, postavit přepážku mezi obýváčkem a ložnicí .... a pak můžeme začít uvažovat o fázi další :)
Ahoj, Jana xxx


4 komentáře:

 1. Zatím je to ve velké rozpracovanosti, ale konečný výsledek bude určitě dle představ. Poslední fáze tj. zařizování už bude příjemná. Tak ať je to co nejdříve.
  Hezkou neděli!
  Hanka z Podkrkonoší

  OdpovědětVymazat
 2. Vypada to bajecne, ty obklady josu moc pekne. Prima den. M.

  OdpovědětVymazat
 3. Bude to určitě moc hezky moderní byt a to zařizování super

  OdpovědětVymazat
 4. Jani, je to ještě hromada práce, ale bude to jistě stát za to!
  Hezký večer, Helena

  OdpovědětVymazat